Szczenięce lata

Masz szczeniaka i chcesz go wychować na zrównoważonego psa i nie popełnić podstawowych błędów, które mogą uprzykrzyć życie z psem? Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio go socjalizować i poznawać ze światem, aby niczego się w życiu nie bał? Jeśli tak, to nie zostaje Ci nic innego, jak tylko zapisać się na ten kurs :)

Grupa jest niewielka, aby zapewnić możliwie najbardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika. Na tych zajęciach psiaki najpierw uczą się pracować przy sobie nawzajem i tego, że to ich opiekun jest dla nich najważniejszy, że można mu ufać i że zawsze służy wsparciem i pomocą. Zabawy psiaków odbywają się pod całkowitą kontrolą trenera, z pełnym objaśnieniem zaistniałych sytuacji oraz wskazówkami jak wspierać swojego psa podczas interakcji, kiedy interweniować i jak się zachowywać.

Właściciele uczą się mowy ciała psów i świadomej z nimi komunikacji oraz tego, jak ogromną rolę odgrywają w życiu swojego psa i jak znaczący wpływ na zachowanie psów ma ich zachowanie.

Z tego względu, jak i z uwagi na komfort psów, grupa nie może być duża. Dzięki temu nauczycie się więcej i Wasze psy również bardziej na tym skorzystają.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, po około 1 godzinie. Spotykamy się 7 razy, w grupach po max 4 psy.
Na zajęcia mogą się zapisać szczeniaki, które nie ukończyły 5 miesiąca życia. Zapraszamy całymi rodzinami.

Zajęcia obejmują:

  • Skupianie uwagi na właścicielu
  • Przywołanie
  • Chodzenie na smyczy
  • Naukę rezygnowania
  • Wspólną zabawę (pies z opiekunem)
  • Naukę akceptowania zabiegów pielęgnacyjnych i medycznych
  • Socjalizację z ludźmi, szczeniakami i psami dorosłymi

Ponadto będziemy rozmawiać o tym, jak szczeniaka wychowywać, aby uniknąć podstawowych problemów, lęków i zachowań agresywnych oraz na co zwracać uwagę przy spotkaniach z innymi psami i ludźmi. Dowiecie się też wszystkiego o potrzebach Waszych psów i poznacie ciekawe sposoby na ich zaspokajanie.

Cena: 280 zł (za 7 spotkań)

Terminy najbliższych zajęć:

– soboty, godzina 8:00 (do grupy można dołączyć w każdej chwili)

Plac szkoleniowy jest ogrodzony i oświetlony.

Zapisów można dokonać za pomocą
maila: kasia@paradogs.pl lub telefonicznie pod nr tel. 513 934 446